phone-1

SKODA 

0737601400
phone-2

HYUNDAI 

0737601460
phone-3

SEAT 

0737601660
phone-4

FORD 

0737601050

Акція на оригінальні аксесуари для перевезень Škoda «Об’ємна пропозиція»

З 16 жовтня до 31 грудня 2023 року діють знижки 20%* на оригінальні багажні бокси, рейлінги поперечні та рейлінги повздовжні Škoda.

 

Багато речей? Не вистачає місця в багажнику? Необхідно перевезти великі або нестандартні речі? Незалежно від того наскільки великий багажник вашого автомобіля, часто виникає потреба в додатковому об’ємі. Вирішити це допоможе багажний бокс або рейлінги на дах.

 

Оригінальні аксесуари Škoda мають в своєму асортименті високоякісні та функціональні багажні бокси. Такі сучасні рішення не лише практичні, а й привабливі. Завдяки акції «Об’ємна пропозиція» аксесуари для перевезень багажу можна придбати вигідно.

 

Звертайтесь до "Автотрейдінг-Харків" і отримайте консультацію щодо вибору додаткових аксесуарів для перевезень багажу.

 

Чекаємо вас та бажаємо безпечних поїздок за будь-яких умов!

 

* Акція діє у всіх дилерських центрах мережі Škoda на території України, за винятком території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, а також деяких населених пунктів на території Донецької, Луганської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей, які є тимчасово окупованими Російською Федерацією. З повним асортиментом та вартістю Оригінальних аксесуарів Škoda ви можете ознайомитись у вашого сертифікованого дилера. Знижки у розмірі 20% надаються фізичним особам від рекомендованої дистриб‘ютором поточної роздрібної ціни, на яку дилери можуть орієнтуватися при формуванні власної роздрібної ціни для споживача. Співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації кожного конкретного товару запитуйте у вашого сертифікованого у дилера. Кількість товару обмежена.