phone-1

SKODA 

0737601400
phone-2

HYUNDAI 

0737601460
phone-3

SEAT 

0737601660
phone-4

FORD 

0737601050

Безкоштовне зберігання шин від Автотрейдінг-Харків!

У період з 30 жовтня по 15 грудня 2023 року виконай послугу шиномонтажа в Автотрейдінг-Харків та отримай сезон зберігання шин всього за 1 грн*
 
Деталі за номерами:
Ford: 050-364-50-03 
Hyundai: 050-302-91-55 
Skoda: 050-343-33-08 
 
Адреса: м. Харків, вул. Клочківська, 188
Графік роботи: пн-пт, 09.00 - 17.00
 

 Також можна записатись онлайн, скориставшись чат-ботом:

 

Telegram - http://t.me/Autotrading_Telegram_Bot

Viber - https://tinyurl.com/59y55cue

 

Зберігання шин в правильних умовах дозволить Вам збільшити термін служби Ваших шин або коліс у зборі та уникнути їх передчасного зносу. Ознайомтеся з основними правилами, яких необхідно дотримуватися при зберіганні шин.

 

Температура

 

При зберіганні шин допускається коливання температур від 0 ° C до 25 ° C. Якщо цей температурний відрізок не дотримується, властивості гуми можуть змінитися, що неминуче відіб'ється на функціональних характеристиках шин. При цьому ідеальною температурою зберігання є +5 ° C.

 

Вологість повітря

 

В приміщенні слід уникати високої вологості та появи конденсату, це може зіпсувати гуму. Рекомендований рівень відносної вологості від 50 до 80%. Не рекомендується зберігати шини ближче за 1 м від опалювальних приладів, наприклад, батарей або електрогенераторів, оскільки це може висушити гуму і поставити її робочі властивості.

 

Положення при сезонному зберіганні шин

 

Шини без дисків рекомендується зберігати без впливу зовнішніх навантажень, у вертикальному положенні, повертаючи кожен місяць, щоб уникнути деформації.

 

Освітлення і провітрювання приміщень

 

Шини треба зберігати в захищеному від сонячних променів приміщенні, уникаючи присутності озону, оскільки він руйнівно діє на гуму. На складах для зберігання шин категорично забороняється містити устаткування, що виділяє озон, наприклад, флуоресцентні або ртутні лампи, високовольтне електроустаткування та ін. Забороняється провітрювати приміщення впродовж 2-3 годин після грози, оскільки в повітрі міститься велика кількість озону.

 

Зовнішні чинники

 

Перед відправкою шин на зберігання необхідно переконатися, що вони не утримують на своїй поверхні ніяких олій і бруду. Це може значно погіршити стан шин під час зберігання. Шини мають бути захищені від дії будь-яких розчинників, мінеральних олій і мастил, нафтопродуктів, кислот і лугів, включаючи короткостроковий вплив. Також шини не повинні стикатися з міддю і іншими корозійні речовини. Необхідно перевірити, чи немає в приміщенні для зберігання шин гострих предметів, що колють, різальних, які можуть пошкодити гуму.

 

Положення при сезонному зберіганні коліс у зборі

 

Колеса у зборі (шини + диски) рекомендується зберігати в стопці або підвішувати за диск. Тиск в шинах при цьому рекомендується понизити наполовину.

 

 
 
*За умови зберігання шин легкових автомобілей. Сезон триває 6 місяців.